Menu
  • Insignia GSi

Objavte nový Opel Insignia GSi.

Elegantný športový model s pohonom všetkých kolies 4×4, technológiou turbodúchadla a osemstupňovou automatickou prevodovkou.Elegantný športovec s technológiou preplňovania a kabínou zameranou na vodiča. Spotreba paliva, kombinovaná 7,3 – 8,7 l/100 km; emisie CO2 v kombinovanej prevádzke 192 – 199 g/km

Insignia GSi Grand Sport kombinuje výrazné, športové línie s 20’’ dvojfarebnými zliatinovými kolesami, chrómovými nasávacími otvormi a zadným spojlerom, ktoré zdôrazňujú jeho dynamický charakter.Kabína zameraná na vodiča vyvoláva pocit typický pre vozidlá Gsi. Prispieva k tomu volant s plochou spodnou časťou, ergonomické športové predné sedadlá1 a hliníkové pedále.

Spoločnosť Opel vypracovala model Insignia GSi do dokonalosti, aby ste si každú jazdu čo najviac užili.Súčasťou štandardnej výbavy modelu Gsi je 8-stupňová automatická prevodovka vylepšená o možnosť radenia páčkami na volante, ktorú využijete vo chvíľach, keď chcete mať cestu pod kontrolou.Automatický tempomat pomáha pri prevencii nárazov zozadu – a umožňuje vám uvoľniť sa za volantom: brzdením a zrýchľovaním udržiava nastavenú vzdialenosť od vozidla pred vami.

Vďaka pohonu všetkých kolies 4×4 a aktívnemu smerovaniu krútiaceho momentu si vychutnáte skvelú jazdnú dynamiku a vyrovnanosť pri manévrovaní. Zároveň sa budete cítiť bezpečne aj v extrémnych jazdných podmienkach a drsnom teréne.Maticové svetlomety IntelliLux LED® s technológiou diaľkových svetiel proti oslneniu automaticky stlmia svetlo v prítomnosti iných vozidiel, no zvyšok cesty ponechajú jasne ožiarený až do vzdialenosti 400 metrov pred vozidlom.Výkonný podvozok FlexRide®: V zlomku sekundy dokáže upraviť vlastnosti tlmičov a nastaviť odozvu riadenia a plynového pedála podľa jazdného režimu („Standard“, „Tour“ a „Sport“).Brzdy BREMBO s lakovanými strmeňmi zaručujú výrazné a precízne spomalenie vozidla na najvyššej úrovni.

Pohodlie na dlhých cestách a navyše športový charakter: Športové sedadlá s certifikátom AGR (Kampaň za zdravý chrbát) dodávajú štýl a nielen to – poskytujú vodičovi optimálnu polohu pri sedení, ako aj primeranú bočnú oporu.Projekčný displej (HUD) vám zobrazuje najdôležitejšie údaje na čelnom skle, aby ste nemuseli spustiť oči z cesty. Zobrazuje informácie, ako napr. rýchlosť vozidla, pokyny satelitnej navigácie či upozornenia na nebezpečenstvo.

Bezkľúčový systém štartovania vozidla je súčasťou štandardnej výbavy modelu Insignia a umožní vám rozbehnúť sa jediným stlačením tlačidla. Stačí nastúpiť do vozidla a šoférovať.

Autocentrum Rožňava Vám ako 1. predajca na Slovensku ponúka možnosť skúšobných jázd na tomto exkluzívnom modeli vo verzií GSi. Predajci v tomto salóne Vám radi privítajú.