Menu

O novej Corse sa dá povedať veľa, pretože toho jednoducho veľa ponúka. Začnime opisom vlastností, o ktorých pravdepodobne budete chcieť vedieť viac.
Zábava sa začína pútavými farbami a jedinečnou siluetou typickou pre Corsu.
Nemecké vyhotovenie je povestné svojou dokonalosťou, prémiové komfortné vybavenie je štandardom.

Ikonický dizajn s dôrazom na detail bude vždy aktuálny.
Opel Corsa je vybavený svetlometmi IntelliLux LED® Matrix, ktoré sa automaticky prispôsobia dopravnej situácii a
okoliu a ideálne osvetlia priestor pred vozidlom bez oslnenia protiidúcich vozidiel.
Opel Corsa má tiež mnoho ďalších funkcií, ktoré zvyčajne vidíte iba vo vozidlách vyššej triedy.

Svojím dizajnom podčiarkuje precíznosť nemeckej výroby. Zaujme pôsobivou prednou časťou a výraznou siluetou, je však atraktívna z každého uhla. Aký je váš štýl? Ak sa rozhodnete pre štýlovú farebnú strechu , môžete k svojej obľúbenej farbe karosérie pridať čiernu alebo bielu. Vyberte si panoramatické strešné okno a vpustite do vnútra svojej Corsy viac svetla

Interiér Corsy

Nastúpte a interiér vás okamžite nadchne svojím precíznym spracovaním, dômyselnými detailmi a špičkovými materiálmi vysokej kvality. Športový prístrojový panel zameraný na vodiča navodzuje dojem veľkého auta a doslova nabáda k tomu, aby ste hneď vyrazili na ďalšiu cestu.
Červené ozdobné prvky interiéru, špeciálne športové sedadlá, tmavý poťah stropu a zliatinové športové pedále prispievajú k tomu, že verzia GS Line nielen dobre jazdí, ale aj dobre vyzerá.
Relaxujte na každej ceste pomocou masážnej funkcie sedadla  a doprajte svojim cestujúcim výhľad cez panoramatické strešné okno.

Vychytávky
K dispozícii je automatický tempomat a aktívna funkcia udržania jazdného pruhu, ktorá pomáha zvyšovať bezpečnosť na cestách.
Špičkový multimediálny a navigačný systém s 10-palcovým farebným dotykovým displejom7-palcový plne digitálny prístrojový panel a 3D navigácia
poskytujú dopravné informácie a navigačné služby v reálnom čase v rámci Európy (poskytované spoločnosťou OpelConnect7).

Automatická 8-stupňová prevodovka zvyšuje efektivitu a maximalizuje radosť z jazdy, kým športový režim poskytuje možnosť, ako sa dostať viac do hry.
 Do 309-litrového batožinového priestoru si môžete zabaliť všetko, čo potrebujete pre dokonalý výlet, a ak potrebujete viac miesta stačí zložiť zadné sedadlá.

Vychutnajte si pohodlie spolu s obrovskou škálou inteligentných bezpečnostných zariadení a získajte nový zážitok z jazdy v plne vybavenej 100-percentnej Corse.

Nový Opel Corsa

Vyberte si z našej širokej ponuky skladových

vozidiel Opel Corsa a jazdite ešte dnes.

https://www.ac-autocentrum.sk/model/corsa/?_sfm__price=15+48015&_sfm__rok_vyroby=1999+2020