Menu
  • Vitaj späť, dobrodružstvo

Nastúpte na palubu prvej triedy: Zažite Grandland X s luxusnými prvkami v štandardnej výbave.
Toto zaujímavé SUV upúta pozornosť svojimi ostro rezanými líniami, mohutným postojom a atletickou eleganciou.
Aj keď sú cesty drsné, vy môžete zostať v príjemne hladkom prostredí vďaka mäkkým exkluzívnym materiálom, tvarovaným krivkám a vysoko prispôsobiteľnému dizajnu interiéru.
Vaši priatelia stratia reč, keď uvidia vašu štýlovú dvojfarebnú strechu. Ešte viac šarmu jej dodáte s fantastickým panoramatickým strešným oknom. Slnečné dni už nikdy nebudú také, ako boli, budú ešte lepšie!

Inteligentné predné svetlomety AFL s technológiou LED zabezpečujú o 30% lepšiu viditeľnosť než halogénové svetlá. Takto zlepšená viditeľnosť v noci výrazne zvýši vašu bezpečnosť.Prichádza generácia autonómnych asistenčných systémov vodiča. Sledujú cestu a chránia vozidlo Grandland X bezpečnostnou zónou, aby ste mohli jazdiť s maximálnym uvoľnením a minimálnym rizikom.Systém akusticky upozorní vodiča na nebezpečné situácie na ceste vpredu. Ak sa k jeho vozidlu príliš priblíži iné vozidlo alebo chodec, systém zníži rýchlosť alebo úplne zastaví vozidlo.

Úplná dôvera aj v stiesnených priestoroch. Pokročilé kamery s rozsahom 360° snímajú objekty, ktoré sú prekážkou na ceste. Dianie okolo vozidla uvidíte na obrazovke, takže parkovanie a cúvanie bude hračka.ž nikdy sa nemusíte báť úzkych priestorov. Stlačením jediného tlačidla si aktivujte systém. Grandland X sa postará o volant, zatiaľ čo vy budete mať na starosti plynový pedál a brzdenie.

Ergonomické sedadlá s certifikáciou “Kampane za zdravý chrbát” (AGR) vám zabezpečia vynikajúce sedenie na dlhých cestách.Výklopné dvere batožinového priestoru s elektrickým ovládaním sa otvoria rýchlo a ľahko buď mávnutím nohy pod zadným nárazníkom alebo stlačením tlačidla.

Motor, ktorý spĺňa vaše potreby – presne taký môžete mať v modeli Grandland X. Vydajte sa na ďalšie dobrodružstvo dynamickou, plynulou a úspornou jazdou.

Pridaj komentár

Add a comment